4x4 araç ekspertizi

4×4 Araç Ekspertizi

4×4 Araç ekspertizi için bizi 0.256 219 59 59 telefondan ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz : Pazarrtesi – Cumartesi :08: 00 – 19: 00

4×4 araçların aklımıza geldiğinde hepimizin ilk akla gelen arazi araçları olsa gerek. Peki bu araçların temel özellikleri nedir ? Bu araçlar aynı anda 4 tekerleğe birden güç dağıtımı yapan araçlardır. Bu sebeple ki emniyetli sürüş imkanı ve yüksek performans söz konusu oluyor.

Bu araçlar piyasada 4wd diyede bilinen ve son yıllarda oldukça tercih edilen araç türleri arsında yer alıyor. Yine yol durumu iyileşince otomatik olarak normal sisteme de dönüş yapabilen bu araçların ülkemizde en çok bilinen marka ve modelleri ise şöyle sıralanmakta.

En çok tercih edilen 4×4 araç modelleri

  •  Land Rover Discovery: Land Rover markasını hepimiz biliriz. Özellikle arazide bir çok belgesel çekiminde gördüğümüz bu araçların birçok çeşit ve modeli de bulunmaktadır. Özellikle bu aracı almak isteyenlerin iyi bir bütçeye sahip olmaları da gerekmektedir. Günümüzde   Land Rover’ın sahibi Tata Motors firmasıdır. İkinci el Land Rover alacak olanların Aydın da firmamızdan daha geniş bilgi almalarını tavsiye ederiz.
  •  BMW X: BMWX 5 -7 derken birbirinden güzel ve yeni nesil araçlar ile BMW firması 4×4 araçlarda kendini ispatlamış bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle x7 nin özellikleri göz kamaştırıcı. Sizde BMW 4×4  ekspertizi için bizi arayıp  bilgi alabilirsiniz.
  • Audi Q:  Qua
  • Toyota Land Cruiser: Toyota’nın 4×4 arabaları arasında başı çeken ve her türlü arazide kullanılabilen Land Cruiser, görece daha uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.
  • Dacia Duster: Ülkemizde en çok tercih edilen  4×4’lerden Dacia Duster da fiyat açısından ön plana çıkıyor. Rakiplerine göre daha ekonomik olarak tercih ediliyor.

Yine Mazda CX-3 – Captur, Yeti, Kodiag, Tiquan , SX,4 ,C4 gibi diğer marka ve modeller de hatrı sayılır bir alıcı kitlesine ulaşmayı başarmış durumda.

4×4 araçların ekspertiz fiyatları

Biz 4×4 araçların ekspertiz fiyatlarını belirler iken kurumsal bir firma olmanın bütünlüğü içerisinde hizmet veriyoruz. Dönemsel olarak çeşitli kampanyalar ve  fiyatlar söz konusu olduğundan bizimle iletişime geçerek bizden fiyat alabilirsiniz.