OTOMOBİL EKSPERTİZİ

Aydın da Otomobil ekspertizi için bizi 08:00 ve 22:00 saatleri arasında arayıp bilgi alabilirsiniz. Son yıllarda teknolojinin çok ilerlemesi otomobillerin de görünüş, motor ve elektronik aksamında inanılmaz değişikliğe sebep oldu. Eskiden otomobil alacaklar için son derece kolay olan kontrol seçenekleri artık zorlaştı. Yani teknolojinin yine teknoloji ile kontrol edilmesi gerekliliği ortaya çıktı. Bu sebeple yeni bir sektör de Oto Ekspertiz Firmaları ortaya çıktı. Bizim işimiz geleneksel kontrol mekanizmasını teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize bilgi ve hizmet sunmaktan ibaret.

Neden Oto Ekspertiz Raporu?

Oto ekspertiz raporu satışa bahsi geçen aracın, gerek iç gerekse dış olmak üzere otomobilin tüm mekanik aksamı kontrol edildikten sonra aracın performans durumu da dahil olmak üzere bir nevi sağlık raporu gibi geçerli sayılacak rapordur.

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmadan Araç Satın Alınmamalı?

2. el otomobil sektöründe birbirinden farklı yalan ve sahtekarlık olabilmektedir. Örnek; vermemiz gerekirse ‘’kazasız araç’’, ‘’bayandan az kullanılmış’’, ‘’doktordan, savcıdan, memur’dan gibi başlıkla aracının temiz olduğunu, kazasız veya boyasız olduğunu beyan ederek yada bu başlıklarla 2.el araç satışı yapmaya çalışılan bazı araç sahipleri güven kazanarak oto ekspertiz yapmadan aracını satmaya çalışmaktadır.

Oto Ekspertizin Faydaları Nelerdir?

Kazalı aracın kaza sorgusunda bir şey bulunamasa bile kaporta boya kontrollerinde son derece dikkatli olmak gerekir. Bazı araç sahipleri aracı kaza yaptığında kaza tutanağı tutturmadan aracını yaptırıp tramer kayıtlarında çıkmadığı için kazalar, aracını kazasız gibi gösterip satmaya çalışabilmektedir. Bu durumdan mağdur olmak istemeyen alıcılar için oto ekspertiz raporu çok önemli hizmettir.

Oto ekspertiz raporu; alıcı için çok ciddi önem arz etmektedir. Oto ekspertiz firmaları tarafsız olarak aracın ne kusuru varsa raporda belirtmektedir. Oto ekspertiz işleminde aracın tüm mekanik kısmındaki hataları, gerekse de dış kısmındaki boya hatalarının tamamını göstermektedir. Alıcı 2. el alacağı otomobili bu rapor sayesinde gönül rahatlığı ile satın alabilmektedir.

Aydın Oto Ekspertiz; Aydın’da en yakın aradığınız oto ekspertiz firmaları arasında olup, en çok tercih edilen firma olmanın haklı gurunu siz değerli müşterleri ile birlikte yaşamaktadır. Uzman ekspertiz firması olan AYDIN OTO EKSPERTİZ müşterilerine en uygun oto ekspertiz fiyatları ile kaliteli hizmet vermektedir.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

YAZAR

DYNOBİL

KATEGORİ

Oto ekspertiz

TARİH

EYLÜL,10,2019

Lider car Otomobil ekspertizi olarak Aydın ilin de oto ekspertiz arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. Siz de profesyonel ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Personellerimiz alanlarında uzman ve son derece tecrübelidirler. Şayet yeni bir araca ihtiyacınız var ve kafanız da biraz karışmış ise bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.