BİZİM HİKAYEMİZ

Aydın ilinde 15 yılı aşkın bir süredir araç bakım ve tamir ünitelerinde çeşitli kademelerde görevler yaptık. Daha sonra 2017 yılında Kurumsal bir firma olan Dynobil oto ekspertiz sistemlerine katıldık. Faaliyetlerimizi daha profesyonel bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Vizyon

Aydın ilimizde  Oto ekspertiz Sektöründe Müşterilerine Kaliteli Hizmet Sunan, Müşterilerini İşletmenin En önemli  aktifi  olarak kabul eden, Sürekli Olarak fark ve değer oluşturan , Rakiplerinin Örnek Aldığı, her aşamada doğruyu müşterilerinin bilgisine ve onayına sunan bir Oto Ekspertiz Firması olmaktır.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlıyoruz. Müşterilerimize en uygun çözümü ve en doğru kanalı sunuyoruz. Bunu yaparken etik değerleri ve sosyal sorumluluklarımızı da gözetiyoruz. Bu da bizim müşteri memnuniyetimizi arttırmakta ve en çok tavsiye edilen Oto Ekspertiz Firması Lider car olmamızı sağlıyor. Bugün ve gelecekte bu ilkeler ışığında hareket ederek hizmet ağımızı maksimuma çıkarmayı planlamaktayız.