Aydın Motosiklet Ekspertizi

Evet! Yanlış duymadınız. Biz  Artık motosiklet ekspertiz hizmetini de sizlere sağlıyoruz. Motosiklet ekspertiz işlemi esnasında satın alacağınız ya da kendi motosikletinizin boya durumu ve değişen parçalar gibi aksamları kontrol edilir. Değişmiş olabilecek bir parça var ise size bilgi verilir.

Değişmiş olabilecek bir parça var ise size bilgi verilir. Parçanın orijinal olup olmadığı ya da sadece boya işlemi görüp görmediği kontrol edilir. Onun haricinde şase ve amortisörleri ekibimiz ve ekipmanlarımız vasıtası ile kontrol edilir. Herhangi bir kaza yada darbe almış mı ya da işlem gördü mü anlamında kontrolü sağlanır. Motosikletin motor bölümünde herhangi bir arıza, yağ yakma  gibi problem var mı yada zincir sesi var mı gibi durumları kontrol edilir. Harici olarak vites geçişleri kontrol edilir. Yol sürüş testi ile motosikletin yoldaki dengesi ve gidişi test edilerek rutin kontrolleri yapılarak size gerekli ekspertiz bilgisi detaylı rapor ile verilir.

Motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Motosiklet ekspertiz hizmetimiz yine son yıllarda oldukça fazla ilgi gören hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Aydın il merkezinde, Kuşadası’nda, Didim veya Nazilli’den çok sayıda müşterilerimiz bizi tercih etmekte ve aldıkları motosikletlerin ekspertiz raporunu bizden almaktadırlar. Yine bu müşterilerimiz aldıkları motosikletlerin değerini anlamaların da yardımcı olduğu gibi aynı zamanda daha sonradan masraf etmelerinin de önüne geçmektedir. Elbette ikinci el alınan motosikletler de masraflar oluşmuş olabilir. Ama ne kadar olduğunu bilerek yol haritası çizmek her zaman daha değerli olacaktır.

ikinci el motosiklet eskpertizi hizmeti alacakların profesyonel hizmet noktalarından faydalanmaları yararlı olacaktır. Yol üzerinde seyir halinde iken motosikletlerin dengede hareket etmesi gerekmektedir. Sürücü hataları haricinde fren ve dönüşlerde denge kaybının oluşmaması gerekir. Bu da daha motosikletler alınırken kontrol edilmesi gereken noktalardandır.

Aydın da motosiklet alacak iseniz bizi arayarak motosiklet ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.